Salon, przedpokój, biuro ...

 

Drzwi przesuwne do szaf i wnęk

Zastosowanie nowoczesnego wyglądu drzwi przesuwnych w szafach i wnękach w połączeniu z nietuzinkową grafiką to idealny sposób na ciekawą aranżację każdego wnętrza. Wykorzystanie powierzchni szafy jako wielkiego obrazu lub wirtualnego okna pozwala odmienić i powiększyć optycznie każde wnętrze. Idealnym rozwiązaniem jest też zastosowanie luster, które dają złudzenie przestrzeni.
Nasze skrzydła przesuwne zawierają kompletne drzwi okute w rączki, tor górny i dolny oraz system jezdny w pełni łożyskowany.
Drzwi wykonujemy na wymiar, według indywidualnych preferencji.

Stolarnie oraz firmy zajmujące się zabudowami meblowymi otrzymują atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy.

prev next

Szkło na ściany lub do wnęk

Zastosowanie szkła z grafiką na ścianie daje bajeczne możliwości aranżacji każdego wnętrza. Panele ścienne nadają wnętrzu nieco ożywczego, świeżego spojrzenia. Pozwalają na otwarcie przestrzeni lub na wyeksponowanie brandu firmowego, prezentację kluczowych produktów. Dzięki nieograniczonej możliwości zastosowanej grafiki nadają wnętrzu indywidualny charakter.
prev next

Obrazy, zegary

Nowoczesne, eleganckie, stylowe... tak w kilku słowach możemy opisać nasze produkty. To bardzo ciekawa alternatywa dla klasycznych obrazów i zegarów.
Połączenie grafiki i szkła nadaje pomieszczeniu niesamowity efekt wizualny, głębię kolorów i nasycenie barw. Możliwość wyboru dowolnej grafiki sprawia, iż obrazy i zegary na szkle stają się bardzo popularne.

Tablice magnetyczne

Szklane tablice magnetyczne to nowy sposób wykorzystania szkła hartowanego. Mamy do wyboru kolory i różne rozmiary szkła co daje możliwość dopasowania tablicy do każdego miejsca w domu czy biurze. Szklana Tablica spełnia funkcję ładnego dekoru ale przede wszystkim dzięki specjalnej warstwie możemy do niej przyklejać magnes.